Bosch WVG30460 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2497,20 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Pralko-suszarki
  • Wysokość: 85 cm
  • Głębokość: 59 cm
  • Szerokość: 60 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Ilość programów: 15
  • Kolor: biały

Jakość marki Bosch Urządzenia uznanej producenta BOSCH są nie tylko transparentne i proste w obsłudze,gwarantują też najlepsze rezultaty, nie zapominając o oszczędności. Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL spełnia wszystkie standardy tej firmy.

To urządzenie ładowane od frontu, o szerokości 60 cm, z ponad 10 rozmaitymi programami prania, zaopatrzone w silnik EcoSilence Drive™, z 10-letnią gwarancją, gwarantujący cichą pracę i solidność. Przyjazna alergikom Pralka umożliwia pranie w programie AntyAlergia, nagrodzonym Znakiem Jakości Fundacji ECARF.

Jest to nadzwyczajne rozwiązanie, które przez specjalnie opracowany proces prania, dłuższe wystawianie ubrań na działanie temperatury i dodatkowy etap płukania, redukuje pozostałości alergenów do absolutnego minimum, z zachowaniem trosce o dzianiny.

dodatkowo ma program HygienaPlus - jedyny taki program do prania ze wstępnym suszeniem w wysokiej temperaturze, który zabija bakterie. Mniejsze zużycie energii Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL w swojej klasie energetycznej A ma przeciętne zużycie energii na pranie i suszenie 4,76 kWh, zużycie wody na pranie i suszenie 103 l w programie bawełna 60.

A dzięki technologii ActiveWater Plus™ detektor dobiera dokładną ilość wody w zależności od typu tkaniny i ilości prania umieszczonego w pralce. Dwa programu suszenia Pralka pomieści aż 7 kg brudnej odzieży, w suszarce natomiast możemy wysuszyć do 4 kg ciuchów.

BOSCH WVG30460PL proponuje dwa program specjalny suszenia: Suszenie finezyjne, Suszenie energiczne. Wygodny przycisk Start/Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala.

nad wyraz prosta w obsłudze Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL przy całym swym bogactwie funkcji jest nietrudna w obsłudze. Obfity wyświetlacz LED ze wskaźnikiem przebiegu programu, wyborem temperatury, maksymalnych obrotów, pozostałego czasu i opóźnienia końca pracy 24 h, a także informacją o zalecanym maksymalnym załadunku....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pralko-suszarki